وردپرس

طراحی سایت وردپرسی

وردپرس چیست؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (Content Management System-CMS) که با زبان PHP و پایگاه داده my sql یا MariaDB پیاده سازی می شود.

ویژگی های وردپرس؟

شامل یکسری پلاگین ها و سیستم الگویی هست که در اصطلاح به آن تم گفته می شود، این ویژگی ها این امکان را به شما میدهد که با کمترین دانش زبان برنامه نویسی و سرعت بالا بتوانید از امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید ولی در صورت تغییر هریک از ویژگی های آن به زبان برنامه نویسی HTML و PHP نیاز خواهید داشت.

چرا طراحی سایت وردپرسی باید توسط کارشناسان شرکت آرون ایده فناوری انجام شود؟

رضایت مشتری مهمترین آیتمی است که برای ما حائذ اهمیت است رضایت مشتری زمانی حاصل می شود که مشتری بتواند با وب سایتی که توسط ما طراحی شده به رونق شایانی دست پیدا کند. بنابراین صرفاً فقط طراحی کردن ملاک نیست و نیاز به دانش جذب مشتری و استفاده درست از هر یک از کدها و پلاگین ها دارد.
مشاوران شرکت آرون ایده فناوری در این زمینه مشاوره رایگان خواهد داد و سوالاتی از شما پرسیده می شود و با توجه به آن سوالات به شما پلن لازم داده می شود.
سوالاتی که از شما پرسیده می شود:
در چه زمینه ای فعالیت می کنید؟
اهداف شما از داشتن یک وب سایت خوب و مفید چیست؟
برای داشتن یک سایت موثر،قصد دارید چه میزان هزینه کنید؟
چه آیتم هایی مد نظر دارید که در وب سایتتان قرار دهیم؟ و....

قیمت سایت وردپرسی:

همیشه قیمت بالا نشان دهنده کیفیت کار بالا و هم چنین قیمت پایین نشان دهنده کیفیت کار پایین نیست!
برخلاف نظرات دیگر شرکت های برنامه نویسی که بی اصول قیمت های خیلی بالا و بسیار پایین به مشتریان اعلام می کنند، همه چیز در شرکت آرون ایده فن آوری به طور واضح شفاف سازی می شود.
قیمت سایت های وردپرسی که توسط ما برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته می شود با توجه به آیتم هایی می باشد که در فرم مربوطه انتخاب می کنید.
بعد از تکمیل فرم مبلغ نهایی به شما اعلام می شود.
مبلغ اعلام شده طی دو مرحله از مشتری اخذ می گردد که زمان قرارداد توضیح لازم داده خواهد شد.