شرکت آرون ایده فناوری با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی وب سایت و برنامه های اتوماسیون اداری تحت وب ، آماده همکاری با کلیه ارگان های دولتی و خصوصی در شهر تهران، قزوین، البرز، تبریز، اصفهان و دیگر شهرهای ایران و کشورهای همسایه می باشد.

واحد برنامه نویسی و طراحی وب سایت شرکت آرون ایده فناوری، متشکل از کارشناسان متخصص و نخبه کشور هستند که قادرند وب سایت ها و برنامه های تحت وب را در سریعترین زمان ممکن با جدیدترین تکنولوژی روز آماده سازی نمایند.

در راس شرکت آرون ایده فناوری،کارآفرین با تجربه قرار دارد که توانسته است جمع وسیعی از افراد تحصیلکرده را آموزش داده و پروژه های وسیع به مدیریت خود، به آن ها محول کند.

خانم مهندس الهام موسی وند کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار از دانشگاه آزاد اهواز هستند و دارای مدارک آموزشی معتبر از شرکت مایکروسافت و دیگر شرکت ها در اروپا می باشد.

انواع وب سایت های وردپرسی (شامل :وب سایت وردپرسی شرکتی،وب سایت وردپرسی فروشگاهی،وب سایت وردپرسی پزشکی،وب سایت وردپرسی آرایشگاهی،وب سایت وردپرسی املاک،وب سایت وردپرسی سفارش غذا و …. با قیمت بسیار عالی در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

انواع وب سایت های اختصاصی طبق آیتم های مورد نظر کارفرما از صفر تا صد با هزینه بسیار عالی و بصورت اقساطی اخذ می گردد.

فرانت وب سایت های اختصاصی طبق نظر کارفرما و طبق نمونه ای که مد نظرشان می باشد طراحی می شود. بک اند وب سایت ها نیز با توجه به زبان برنامه نویسی متناسب با نظر کارفرما و مشاوره ای که به شخص کارفرما داده می شود انتخاب می گردد.

کلیه پشتیبانی های فنی طراحی وب سایت و طراحی اتوماسیون های اداری به مدت یکسال رایگان انجام می شود.

اگر بدنبال طراحی وب سایت در قزوین،طراحی وب سایت در تهران،طراحی وب سایت در اهواز،طراحی وب سایت در شیراز،طراحی وب سایت در اصفهان،طراحی وب سایت در تبریز،طراحی وب سایت در مشهد و دیگر شهرهای ایران هستید با ما تماس بگیرید. قرارداد رسمی و قانونی به صورت اینترنتی برای شما ارسال می گردد و جای هیچگونه نگرانی نیست.

شرکت آرون ایده فناوری یکی از بهترین شرکت های طراحی و پشتیبانی صفحات وب در تهران است. برای کسب اطلاعات در زمینه پشتیبانی و اطمینان از حسن انجام کار ما،می توانید از مشتریان ما استعلام بگیرید.

طراحی وب سایت در تهران

طراحی وب سایت در قزوین

بهترین شرکت طراحی وب سایت

0
مشتریان ما
0
پروژه های فعال
0
مشتریان راضی